Kontakt oss

Besøksadresse
Kvitsøygata 25, 4014 Stavanger

Postadresse
Postboks 1590, 4093 Stavanger 

Kontortid
Mandag-fredag 08.00-16.00

Våre ansatte

Per Arne Alstad

Daglig leder

paa@touscene.com
930 04 217

Mari Rossavik

Produsent scenekunst (vikar for Lene Aareskjold)

mari@touscene.com
936 07 194

Felicia Gulbrandsen

Event og baransvarlig

felicia@touscene.com
958 87 011

Espen Håland

Musikkansvarlig (i permisjon)

espenh@touscene.com
916 91 944

Sebastian Waldejer

Produksjonsleder

sebastian@touscene.com
472 94 110

Ole Reidar Gudmestad

Teknisk ansvarlig

org@touscene.com
926 28 495

Lene Aareskjold

Scenekunstansvarlig (i permisjon)

Annelin Hals Müntzer-Høyvik

Grafisk designer

annelin@touscene.com

Morten Hjorth Mosness

Rådgiver

Harald Harestad

Servicekoordinator

harald@touscene.com
405 31 495

Dave Pickett

Vaktmester

Kart